Magdalena Rynkiewicz
English Coach
O MNIE
Hej!! Nazywam się Magdalena Rynkiewicz i od 20 lat uczę języka angielskiego, a tak właściwie prowadzę coaching po angielsku dla tych, którzy są na to gotowi i chętni. 

Z zamiłowania motywuję i wspieram ludzi do działania, bo sama ciągle się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty.
 Jestem również na etapie rozwijania umiejętności marketingowych w internecie. Język angielski był zawsze moją pasją, dlatego zaczęłam go uczyć :)

Nie uczę już w szkole, ale online i daje mi to dużo MOCY na co dzień :) Myślę, że moim uczniom też :) :)
Follow My Journey...
Follow Me 
What You Think You Become.
~ Stajesz się tym o czym myślisz ~
Rozdział 1:  Początek
Po szkoleniu Guerilla Business Intensive w Ossie 13-17 sierpnia 2014, moje plany zawodowe nieznacznie skręciły w stronę, nad którą wcześniej się nawet nie zastanawiałam. Zwróciłam uwagę na ogromne zapotrzebowanie na umiejętność porozumiewania się językiem angielskim. Dodatkowo zauważyłam jak bardzo ograniczone możliwości ma każda osoba, która nie zna języka obcego.

Bez wchodzenia w szczegóły ….. postanowiłam, że jednak będę uczyć angielskiego. Lubię to robić, jestem w tym dobra i co najważniejsze moi uczniowie robią duże postępy, jeżeli są wystarczająco zmotywowani do nauki i skorzystają z rad, które im udzielam. 
Dzieje się tak dlatego, że moim zdaniem KAŻDY może nauczyć się angielskiego. Jestem to w stanie udowodnić!

Rozdział 2: Czas na nowe wyzwania!!
Dlaczego nie miałbyś skorzystać z mojego 20 letniego doświadczenia w pracy w szkole średniej i na kursach dla dorosłych? Teraz już to robię tylko i wyłącznie online, co jest bardzo komfortowe i dogodne dla uczących się :) 
Czas na coś innego, na nowe wyzwania! Chętnie zajmę się Twoją edukacją i pokażę Ci jaki angielski jest prosty. Do zobaczenia :)
Follow My Journey...
Każda zmiana przychodzi łatwiej kiedy jest dla nas przyjemnością, kiedy nie robimy tego bo musimy, ale dlatego, że chcemy, że taki jest nasz wybór. Lekcje ze mną pokażą Ci jak dokonywać zmian, zdobywając jednocześnie nowe umiejętności a wszystko dlatego, że chcesz i wiesz po co :)
Copyright © 2017 - Breeze Theme by ClickFunnels
Powered By ClickFunnels.com